قوانین سایت

کاربران عزیز “سی ­دانلود” در زمان عضویت، فرم پذیرش قوانین وبسایت را مطالعه و پس از پذیرفتن آن در این سرویس ثبت ­نام می ­نمایند، بنابراین عضویت در “سی­دانلود” به خودی خود به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات “سی­ دانلود” است. کلیه اصول و رویه‏‌های “سی ­دانلود” منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های “سی ­دانلود” تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می­شود و شما کاربران گرامی توافق می‏‌کنید که استفاده شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

“سی ­دانلود” برای ارائه ­ی سرویس بهتر به کاربران عزیز خود، این حق را دارد که در صورت نیاز تغییراتی در قوانین ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت­های سرویس یا همه سرویس بطور موقت یا دائمی شود.

 

استفاده از خدمات “سی ­دانلود” هیچ­گونه حقی را برای کاربران محترم در ارتباط با مالکیت فایل ­ها و به طور کلی هر محتوای ارائه شده در این سرویس ایجاد نمی­کند. مسلم است با پرداخت هزینه، تنها شما کاربران عزیز، می­توانید خدمات خریداری شده را مشاهده کنید، اما مالک این محتوا نخواهید شد و اجازه تکثیر آن را ندارید.

 

سیاست نرخ‌گذاري و کیفیت فایل­ ها در “سی­ دانلود” مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. فایل‌های قرار گرفته در این سرویس بر اساس نظر و تایید مدیریت وبسایت “سی­ دانلود” نرخ­ گذاری می ­شوند. البته به دلیل حذف شدن هزینه­ ی چاپ و کاغذ قیمت کتاب در “سی ­دانلود” تا حد قابل توجهی کمتر از نسخه چاپی آن بوده و از این جهت دارای صرفه اقتصادی بالایی می­ باشد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی آثار متعلق به ناشر و دارنده مجوز و پروانه‌ی اثر است و توسط قانون حق مولف و کپی رایت حفاظت می‌شوند. همچنین “سی­ دانلود” تلاش می­ کند با استفاده از تکنولوژی و قوانین وبسایت حق مولف محفوظ بماند و از تکثیر آن جلوگیری کند.

 

در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب یا محتوایی خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه، قومیت، اشخاص یا دسته خاصی از مردم توهین کند، قرار دادن لینک­ هایی به هر سایت و صفحه مجازی خصوصا سایت­های غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت­هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می­ گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، الفاظ رکیک، تبلیغ به نفع یا علیه هر شخص، ناشر یا مولف خاص، هر نوع محتوای متناقض عرف جامعه، نقض قوانین، محتوای سیاسی، توهین به تمامی مقدسات، ادیان و مذاهب، اقوام یا اشخاص، تبلیغات به هر شکلی، نظراتی که دارای محتوای جمع‌آوری رأی و لایک دیگر کاربران باشند، شماره تلفن، ایمیل و اطلاعات تماس، نام کاربری افراد در سایت‌های مختلف مانند Yahoo ID و از این قبیل… ، درخواست و دعوت به چت، نظراتی غیر‌مرتبط با موضوع سایت ممنوع بوده و “سی­ دانلود” حق حذف یا ویرایش را دارد.

 

حریم و اطلاعات شخصی شما کاربران عزیز برای ما بسیار ارزشمند و محرمانه است. “سی ­دانلود” به اطلاعات کاربران عزیزی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می­کند. اطلاعات شخصی کاربران به هیچ شرکت یا سازمان دیگری منتقل نمی‌شود. ما از اطلاعات کاربران تنها برای شخصی‌سازی ارائه‌ خدمات و اطلاع‌رسانی(نظیر ارسال خبرنامه) استفاده می‌کنیم.

 

لازم به ذکر است که وارد کردن اطلاعات صحیح در هنگام ثبت نام الزامی است. حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران عزیز است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران گرامی نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. همچنین هر گونه فعالیتی که از طریق حساب کاربری صورت بگیرد به عهده کاربر است.

 

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات “سی­ دانلود”، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط “سی ­دانلود” جزئی از اموال “سی­ دانلود” محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار “سی­ دانلود” است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای “سی­ دانلود” محفوظ می‏‌دارد. کاربران عزیز مجاز به بهره‌ ‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع­ آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای وبسایت “سی­ دانلود” محفوظ است.

 

وبسایت “سی ­دانلود” نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوای با کیفیت از ناشرین، نخبگان و ممتازین در هر رشته استفاده می‏‌کند. ولیکن “سی ­دانلود” تضمین نمی‏‌کند مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.

 

وب ‏‌سایت “سی­ دانلود” هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه ‏‌های سایت خود و یا لینک ‏‌های مرده نمی‌­‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شوند و سایت “سی­ دانلود” تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد را بر عهده ندارد.

0/5 ( 0 نظر )
توسط
تومان