قوانین نویسندگان

 

گروه بندی نویسندگان اثر

 1. فایل ­های آماده و منتشر شده

در این گروه، نویسندگان کتاب، محتوا و یا فایل آماده و منتشر شده ­ای دارند و می­خواهند صرفا در وبسایت سی­ دانلود اثر خود را به فروش برسانند. در آثار ارایه شده در این گروه، ویرایش نگارشی، ویرایش علمی، پیشگفتار، طرح جلد وبسایت سی­ دانلود بر روی اثر درج نمی­شود.

 1. فایل­های آزاد و بدون تایید وبسایت “سی ­دانلود”

در این گروه،نویسندگان فایل، اثر و محتوایی از خود دارند و تاکنون ثبت  و تبدیل به کتاب نشده است. این گروه از مولفین فایل و اثر خود را مطابق راهنمای درج شده در وبسایت به نام “راهنمای ویرایش مولفین” ویرایش نموده سپس به وبسایت ارسال می­نمایند.

 1. فایل­هایی با بررسی و کنترل ویژه انتشارات خانه عمران و وبسایت “سی­ دانلود” و تایید اثر

در این گروه از مولفین همانند “مولفین فایل آزاد” عمل می­شود و پس از تایید ناظر وبسایت اثر به مرحله مطالعه اولیه رفته  تا برای ویراستاری علمی پذیرش شود. همچنین در مرحله مطالعه اولیه هزینه ای بابت مطالعه دریافت می­ شود(برای یک صفحه، ۲۵۰ کلمه ­ای ۵۰۰۰ریال). در مرحله سوم اثر توسط اساتید برجسته در حوزه تخصصی اثر، ویراستاری علمی شده و هزینه­ ی ویراستاری برحسب توافق از جانب مولف پرداخت می ­شود. پس از بررسی و ویراستاری اثر وبسایت سی ­دانلود طرح جلد، پیشگفتار، نام مولف، آرم و نام خانه عمران و سی­ دانلود را بر روی جلد قرار می ­دهد.

نکته: در گروه اول و دوم از مولفین عزیز اگر می­خواهند نام، آرم، پیشگفتار، طرح جلد خانه عمران و وبسایت سی ­دانلود بر روی اثر آنان درج شود اثر آنان در صورت نیاز ویراستاری نگارشی و ویراستاری علمی شده و هزینه آن برحسب توافق تعیین شده و از جانب مولف پرداخت می ­شود. در صورتی که این آثار نیاز به ویراستاری ادبی و انشایی و یا ویراستاری علمی داشته باشند این کار با توافق و به هزینه مولف به ویراستار پیشنهادی وبسایت سی­ دانلود معرفی می­گردد.

 

شرایط فروش فایل در وبسایت سی دانلود

 • پیشنهاد نرخ‌گذاري فایل ها با نظر نویسنده اثر ولی نرخ گذاری نهایی جهت فروش و همچنین امکان تعدیل و بازنگری قیمت با تایید ناظر وبسایت “سی ­دانلود” مي‌باشد.
 • تعيين تمام موارد مرتبط با ویرایش ادبی و فنی، صفحه آرایی و شکل ظاهری اثر (از قبيل قلم و سايز متن، نوع تصاوير، اشكال، نمودارها، جداول و سایر موارد…)، جهت بارگذاری در سایت می ­بایست حتما براساس فرمت استاندارد سایت “سی­­دانلود” باشد. بر این اساس نویسندگان عزیز فایل خود را مطابق فایل “راهنمای نویسندگان” قرار گرفته شده در وبسایت ویرایش نموده و سپس در وبسایت سی ­دانلود بارگذاری ­نمایند.
 • طبیعیست که نام و آرم “سی ­دانلود” بر روي اثر و پیشگفتار و… با نظر مدیر وبسایت درج خواهد شد.
 • وبسایت “سی­ دانلود” می تواند پس از ویراستاری ظاهری و علمی اثر و تایید ناظر وبسایت نسبت به درج اثر جهت معرفی و فروش اقدام نماید.
 • مسئوليت غلط گيري، نمونه خواني و تطبيق متون تايپ یا ویراستاری شده با متن اصلي، ويرايش ادبي و ويرايش علمي اثر بر عهده صاحب اثر مي­باشد.
 • مسئوليت صحت محتوای اثر و تطابق با استانداردها و مراجع علمي بر عهده صاحب اثر است و “سی ­دانلود” هيچ‌گونه مسئوليتي در این زمینه ندارد. بديهي است در صورت بروز خسارات مادي و معنوي وارده به وبسایت “سی­ دانلود” و ديگر اشخاص، جبران آنها تماما متوجه نویسنده خواهد بود.
 • چنانچه در هر مقطع زمانی، اثر موضوع قرارداد به تشخیص مدیریت وبسایت نیازمند بروز رسانی یا انجام اصلاحات باشد، “سی ­دانلود”، توزیع و فروش آن را متوقف خواهد کرد که در اینصورت نویسنده موظف است نسبت به انجام سریع اصلاحات مورد نظر وبسایت اقدام نماید.
 • نویسنده اثر تضمين می نماید که کلیات و جزئیات اثر، هیچگونه معارض قانونی یا مدعی مالکیت مادی و معنوی نداشته و نخواهد داشت و در این خصوص مسئولیت کامل پاسخگویی و حل مسائل قانونی آن را می پذیرد.
 • مولف متعهد به پایبندی اصل عدم افشای اطلاعات است.
 • نویسنده مسئولیت اصالت محتوا و مالکیت مادی و معنوی فایل‌های ارسال شده را بعهده دارد. بنابراین بارگذاری فایل هایی که مربوط به اشخاص دیگر و بدون اجازه است قابل تایید نیستند. همچنین کلیه مسئولیت‌ها و پاسخگویی در مسائل دعاوی حقوقی کتاب­های الکترونیکی منتشر شده‌ی نویسنده در وب سایت “سی ­دانلود”، بعهده نویسنده است.
 • در صورتی که مولف یا کتاب‌های مولف باعث ایجاد مشکلاتی برای وبسایت “سی­ دانلود” شود، پاسخگویی به اشخاص حقیقی و حقوقی و یا مراجع ذیربط و رفع آن بعهده مولف خواهد بود و وی مکلف به جبران هرگونه ضرر و زیان احتمالی وارده به “سی­ دانلود” است‌.
 • اقامتگاه مولف، آدرس و کد پستی مندرج در قرارداد می­ باشد و کلیه اعلانات و ابلاغ­ها به آدرس اعلامی، واصله تلقی می گردد و همچنین در صورت تغییر نشانی مولف، وی موظف است نشانی جدید خود را در کوتاه­ترین زمان تصحیح نموده و یا کتبا به وبسایت “سی ­دانلود” اعلام نماید.
 • نویسندگان عزیز هیچ­گونه مسئولیت و حقوقی راجع به سیاستگذاری ­ها و دخالت در مسائل فنی و بازاریابی “سی ­دانلود” ندارند با این وجود با انعکاس نقطه نظرات خود می تواند در بهبود کار به وبسایت کمک نمایند.
 • بارگذاری فایل در سایت برای مولف ایجاد هیچ گونه حقی نمی کند مگر آنکه فایل برای فروش در سایت تایید و قرار گیرد.
 • کلیه فایل هایی که در سطح فضای مجازی به صورت رایگان وجود دارند جهت فروش در سی دانلود تایید نمی شوند.
 • اگر خریداری از فایلی شکایت کند مسئولیت پاسخ گویی و جبران تمامی هزینه های مرتبط به عهده پدیدآورنده اثر می باشد.
 • سهم مولف از فروش کتاب در پایان هر ماه و بر اساس گزارشات از واحد مالی “سی­ دانلود” محاسبه و ظرف مدت حداکثر ۱۵ روز به شماره حساب اعلام شده توسط مولف، از جانب وبسایت “سی­ دانلود” پرداخت می‌گردد. در حال حاضر هیچ مبلغی از جمله مالیات و… از فروش کسر نمی‌گردد ولی در صورت وجود تکلیف‌های قانونی، طبق قوانین مالیات کسر خواهد شد. سهم فروش مولف از هر عنوان فایل برحسب جدول زیر محاسبه می گردد.

 

نوع فایلسهم صاحب اثرسهم وبسایت سی دانلود
کتاب های منتشر شده و آماده۷۰ درصد۳۰ درصد
فایل های آزاد و بررسی نشده۵۰ درصد۵۰ درصد
فایل ها با کنترل ویژه وبسایت سی دانلود۴۰ درصد۶۰ درصد
0/5 ( 0 نظر )
توسط
تومان